Polar nutikaal Balance, must

Tootekood: 63431
Ühik: tk
Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva
Hind:
99,72 €
Kogus: - +

Põhiinfo

 • Nutikas vannitoakaal
 • Põhjalik analüüs & statistika tänu Polar Flow rakendusele
 • Bluetooth Smart ühendus
 • Selgeltloetav ekraan & pritsmekindel klaas
 • Tuvastab kuni 10 erineva kasutaja andmed

VideoPolar Balance on enamat kui vaid nutikaal. See terviklik kaalujälgimisteenus teeb söömis- ja liikumisharjumuste jälgimise lihtsaks. Juhiste järgimiseks ühenda see oma Polari aktiivsusmonitori ja tasuta Polar Flow teenusega.

1. Kaalu end ja püstita eesmärk
Kaalujälgimine pole kunagi varem olnud nii lihtne. Kasuta kaalu oma kehakaalu regulaarseks kontrollimiseks. Sinu Polari seade talletab andmed kaalu kohta ning on ühenduses tasuta Flow rakendusega. Püstita oma personaalne eesmärk Flow veebiteenuses ja aitame sul selle saavutada.

2. Hangi personaalseid nõuandeid
Kas sa ei tea, millest alustada? Flow rakendus pakub päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks motiveerivaid nõuandeid. Parim viis kaalu alandamiseks on põletada rohkem kaloreid kui neid tarbida, st 60% üleliigsetest kaloritest tuleks tarbimata jätta toidust ning 40% põletada aktiivsusega. Flow rakendus annab sulle juhised.

3. Ole aktiivsem koos Polariga
Võta oma Polari seadmega vastu oma järgmine väljakutse. See toimib kui eratreener su randmel. Püstita personaalne eesmärk, saavuta see ning püstita seejärel järgmine, olles toetatud ja innustatud igal sammul.

4. Jälgi Flow rakenduses oma edusamme
Teenus hoiab sinu kehakaalul silma peal ning annab sulle aja jooksul toimuvatest muutustest teada. Sinu Polari seade kohandab aktiivsuse eesmärgi sobivaks sinu eesmärgiks seatud kehakaaluga ning hoiab sind selle saavutamiseks motiveerituna. Vaata paremat ülevaadet oma aktiivsusest ning tehtud edusammudest. Naudi oma uut, tasakaalustatud elustiili!

Flow muudab kõik sujuvaks
Rakendus ja veebiteenus Flow moodustavad sellest tähtsa osa. Jälgi oma igapäevast aktiivsust ja kasuta juhiseid, mis aitavad sul saavutada sinu eesmärgid. Hangi nõuandeid toitumise ja liikumise kohta ning jälgi oma kaalu ja kehamassiindeksi muutumist graafikute näol. Vaata, kuidas igapäevaste harjumuste muutmine parandab sinu heaolu ning muudab eesmärgiks seatud kehakaalu saavutamise lihtsamaks. Rakendus ja veebiteenus ei aita sul mitte üksnes kaalu alandada, vaid motiveerivad sind ka kaalu jälgima ja seda ideaalsena hoidma!

Põhjalik aktiivsuse eesmärk
Seab kehakaalueesmärgi saavutamiseks personaalse päevase liikumise eesmärgi, mida uuendatakse automaatselt ning mis kuvatakse randmeseadmel.

Kaalumuutuse jälgimine
Jälgi oma kaalu muutumist veebiteenuse ja rakenduse Polar Flow abil. Vaata, kuidas su kehakaal on aja jooksul muutunud ning kuidas su igapäevased tegevused ja harjumused seda mõjutavad.

Kehamassiindeks
Jälgi oma kehamassiindeksit (BMI) veebiteenuse ja rakenduse Polar Flow abil. Jälgi progressi, mis annab kehakaalu tõhusaks jälgimiseks vajalikku motivatsiooni.

Kaunis kujundus
Polar Balance'i kaal on kujundatud igapäevast kasutust silmas pidades. Suur ekraan tagab kuvatavate numbrite hea loetavuse. Pritsmekindel klaasist kujundus kaunistab kodu ning annab motivatsiooni pikaks ajaks.

Mitu kasutajat
Jälgib kõikide pereliikmete kehakaalu. Kaalu saab kasutada kuni 10 inimest.

Juhtmevaba ühenduse abil sünkroonimine
Polar Balance'i kaal ühendub juhtmevaba ühenduse kaudu Bluetooth Smarti abil sinu Polari seadmega või mobiilirakendusega.

Sarnased tooted

Põhiinfo

Filtrid sinu Inspire 1 lendavale kaamerale

Komplekt koosneb ühes kaitsefiltrist ning ühest neutraalhallist filtrist.

Tootekood: 41701 ,   Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva
39,88 €

Põhiinfo

 • Integreeritud pulsianduriga GPS-spordikell
 • Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine – kalorid, sammud jm
 • Nutitelefoni märguanded otse randmel
 • Automaatne sünkroniseerimine Garmin Connect keskkonnaga
 • Veekindel disain ei heitu vihma ega duši ees
Tootekood: 010-01689-10 ,   Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva ,   Vali värv:
165,90 €

Põhiinfo

 • Integreeritud pulsianduriga GPS-spordikell
 • Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine – kalorid, sammud jm
 • Nutitelefoni märguanded otse randmel
 • Automaatne sünkroniseerimine Garmin Connect keskkonnaga
 • Veekindel disain ei heitu vihma ega duši ees
Tootekood: 010-01689-12 ,   Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva ,   Vali värv:
165,90 €
JBL Charge 3 is the ultimate, high-powered portable Bluetooth speaker with powerful stereo sound and a power bank all in one package. The Charge 3 takes the party everywhere, poolside or in the rain, thanks to the waterproof design, durable fabric and rugged housing. Its high-capacity 6,000mAh battery provides 20 hours of playtime and can charge your smartphones and tablets via its USB output. A built-in noise and echo-cancelling speakerphone gives you crystal clear calls with the press of a button. Wirelessly link multiple JBL Connect-enabled speakers to amplify the listening experience.

Link tootja veebilehele

 

Tootekood: CHARGE3GREY ,   Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva ,   Vali värv:
123,60 €

Põhiinfo

 • 4K videosalvestus ning 12-megapikslised fotod
 • Integreeritud 3-teljeline kaamera kinnitus
 • Lihtne lennata, uued intelligentsed lennusüsteemid
 • Visuaalsed sensorid aitavad vältida takistusi
 • Ülikompaktne disain – mahub isegi taskusse
Tootekood: CP.PT.00000169.02 ,   Tarneaeg: 3-5 Tööüäeva ,   Vali värv:
922,18 €